Середа, 01.05.2024, 16:49

Всього матеріалів в каталозі: 31
Сторінки: 1 2 3 4 »

Екскурсія в IT Університет Step

Шкільні події | Переглядів: 310 | Додав: samorzad | Дата: 22.11.2017 | Коментарі (0)

3 czerwca 2016 r. odbędzie się XXIII Konkurs “Maria Konopnicka dzieciom i młodzieży”

W dniu 3 czerwca 2016 r. Szkole Ogólnokształcącej nr 24 im. M. Konopnickiej we Lwowie – z polskim językiem nauczania – przeprowadzony został Konkurs „Maria Konopnicka – dzieciom i młodzieży”. Ta nawiązująca do imienia patronki szkoły impreza ma już 23-letnią tradycję. W tym roku blisko 80 uczestników z obu polskich szkół ogólnokształcących we Lwowie, z kilku szkół sobotnio-niedzielnych na Ziemi Lwowskiej, a także z dwóch zaprzyjaźnionych placówek oświatowych w Zawoni pod Wrocławiem oraz Łapanowa k. Bochni rywalizowało ze sobą w trzech kategoriach: recytacji, poezji śpiewanej oraz w konkursie plastycznym. Nagrody i wyróżnienia, a także słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników sfinansowały Fundacja Dziedzictwa Kresowego z Warszawy oraz Konsulat Generalny RP we Lwowie.

3 червня 2016 року у Загальноосвітній школі № 24 ім. М. Конопницької у Львові - з польською мовою навчання відбувся Конкурс "Марія Конопницька - дітям та молоді". Цей присвячений імені покровительки школи захід має вже 23-річну традицію. У уьому році було близько 80 учасників з двох польських загальноосвітніх шкіл у Львові, кількох соботньо-недільних шкіл Львівщини, а також з двох дружніх освітніх представництв у Завоні - під Вроцлавом та Лапанова - коло Бохнії, які змагалися між собою у трьох категоріях: декламації, співочій поезії та пластичному конкурсі. Нагороди та відзнаки, а також солодкий почастунок для всіх учасників профінансували Фонд кресової спадщини та Генеральне Консульство РП у Львові.

Fot. Kurier Galicyjski / Фот. Куріер Ґаліцийскі

Шкільні події | Переглядів: 453 | Додав: samorzad | Дата: 17.05.2016 | Коментарі (0)

Sejmik uczniowski  klasy 8 rozpatrywal  tak ważne dla Polski uchwalenie Konstytucji 3 maja 1791r.

Sam Król Stanisław August Poniatowski (A. Bojczuk) oraz posłowie na Sejm (uczniowie klasy 8) przyjęli przysięgę na wierność Konstytucji.

Шкільні події | Переглядів: 371 | Додав: samorzad | Дата: 15.05.2016 | Коментарі (0)

18 квітня відбувся районний, а 27 квітня  міський конкурс учнівських проектів “Інтел. Навчання для майбутнього”.

Проект  "Що є багатством людини і народу"  посів на районному І місце та  ІІ місце на міському серед команд 5-9 класів.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Emotikon smile

Шкільні події | Переглядів: 321 | Додав: samorzad | Дата: 15.05.2016 | Коментарі (0)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Emotikon smile

Шкільні події | Переглядів: 314 | Додав: samorzad | Дата: 15.05.2016 | Коментарі (0)

13. października, 14. października w ramach 4. Przeglądu Najnowszych Filmów Polskich “Pod Wysokim Zamkiem” uczniowie klas 8-11 wzieli udział w Lekcji Historii w kinie.

Шкільні події | Переглядів: 347 | Додав: samorzad | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

02.10.2015 відбувся концерт до Дня вчителя. Вели концерт члени учнівського самоврядування — Діана Юркевич та Марцель Карась. Учні  5 класу приготували оскарово-яблучний гала-концерт. Натомість учні 6-11  класу привітали вчителів, виконуючи вокальні, музичні та акробатичні номери. Концерт дався на славу. Пані директор Луція Ковальська вручила диплом Міського відділу освіти вчительці англійської мови п. Христині Федоровській, привітала педагогічний колектив зі святом та подякувала учням за участь у концерті.

02.10.2015 odbył się koncert do Dnia Nauczyciela. Koncert prowadzili  członkowie samorządu uczniowskiego — Diana Jurkiewicz i Marcel Karaś. Uczniowie 5. klasy zaprosili nauczycieli na Galę Oskarowo-Jabłkową, natomiast uczniowie 6-11 klasy- do obejrzenia numerów wokalnych, muzycznych i akrobatycznych. Pani dyrektor Łucja Kowalska wręczyła dyplom Miejskiego Wydziału Oświaty nauczycielce języka angielskiego p. Krystynie Fedorowskiej, złożyła Gronu Pedagogicznemu życzenia z okazji święta oraz podziękowała uczniom za wspaniały koncert.

Шкільні події | Переглядів: 339 | Додав: samorzad | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

25.09.2015 учні шостого та сьомого класів школи №24 ім. М. Конопницької (класні керівники: п. М. Пилип і п. О. Кутна) відвідали село Прилбичі — батьківщину родини Шептицьких, пройшли хресною дорогою у селі Страдч та побували у печерах.

Шкільні події | Переглядів: 326 | Додав: samorzad | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

З 13.07 по 26.07. 2015 року група учнів відпочивала над Балтісйьким морем поблизу Гданська (Польща) у інтеграційному таборі для дітей з Білорусі, України та Польщі.

Шкільні події | Переглядів: 354 | Додав: samorzad | Дата: 03.09.2015 | Коментарі (0)

Урок був проведений в галереї мистецтв ім. Б. Возницького 29.04.2015 р. Учні оглянули експозицію фондових картин "Світ кота", які демонструвалися понад 100 років тому. Учні були учасниками квесту. Повторили процес створення фотоальбому, вставки графічних об'єктів, додавання тла, накреслення, розміру шрифта.

Шкільні події | Переглядів: 393 | Додав: samorzad | Дата: 06.05.2015 | Коментарі (0)